Salon Hyundai Kalisz

 

Martyna Michalak Jakub Wojciechowski Piotr Jurczak Adam Dębicki

Doradca Handlowy

Tel. kom. 782-888-044
martyna.michalak@autocentrumlis.pl

Doradca handlowy

Tel. kom. 782 888 035
jakub.wojciechowski@autocentrumlis.pl
Doradca Handlowy

Tel. kom.: 782-610-308
piotr.jurczak@autocentrumlis.pl
Doradca Handlowy

Tel. kom. 722-072-072
adam.debicki@autocentrumlis.pl

 

Mateusz Strumpf

 

Martyna Pilarczyk

 

Klaudia Buczkowska

 

Bartłomiej Stasiak

Doradca Handlowy

Tel.kom.: 669-001-259
mateusz.strumpf@autocentrumlis.pl

Doradca handlowy – samochody używane Hyundai

Tel. kom. 726-726-123
martyna.pilarczyk@autocentrumlis.pl

Koordynator marki Hyundai


Tel. kom. 726-787-870
klaudia.buczkowska@autocentrumlis.pl

Doradca Handlowy

Tel.kom.: 782 110 305
bartlomiej.stasiak@autocentrumlis.pl


Paulina Machowczyk


Patrycja Winkowska


Grzegorz Bogacz

 

Doradca Handlowy

Tel.kom.: 727 010 061
paulina.machowczyk@autocentrumlis.pl
Koordynator Salonu

Tel. 62-766-78-00
Tel. kom. 727-008-591
recepcja@autocentrumlis.pl
Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

Tel. kom. 782-110-144
grzegorz.bogacz@autocentrumlis.pl
 

 

Godziny otwarcia salonu Hyundai Kalisz

PN - PT: od 08:00 do 18:00
SB: od 08:00 do 14:00
ND: od 09:00 do 13:00

 

 

Jak dojechać?